העסקה עקיפה

שרות יחודי למעסיקים שאנחנו מספקים הינו שירות "העסקה עקיפה" – מתן האפשרות למעסיקים להתנער מניהול העובדים שלהם ולחסוך לעצמם כאב ראש ואחריות.

מעסיקים רבים יודעים כי ניהול עובדים כרוך בהפקת וחישוב תלושי שכר, ותשלומים למס הכנסה, תנאים סוציאליים (כגון מס בריאות, ביטוח לאומי ופנסיה חובה) חישוב ומעקב חודשי אחר ימי חופשה ומחלה, הפרשה לקרן פיצויים ודמי הבראה.

כדי לבצע את כל זה, צריך המעסיק להתנהל מול מס הכנסה וביטוח לאומי, לפתוח תיק ניכויים במס הכנסה וביטוח לאומי ומחובתו להכיר את מגוון חוקי העבודה המשתנים כל הזמן ועוד שלל דקויות.

כל ההתעסקות הזו כרוכה בניהול מורכב המטיל על המעסיק אחריות כבדה וזאת מבלי שיש לו את הכלים ו/או היכולת לעמוד בנטל ולכן לא מפתיע שבעלי עסק רבים נרתעים מלהעסיק עובדים בכלל או מצמצמים עד כמה שניתן את מצבת העובדים שלהם על אף שהם זקוקים להם.

מעסיקים המנהלים מספר עובדים נאלצים להחזיק מחלקת כוח אדם הכוללת חשב/ת שעלות שכרו/ה גבוה מאד.

חברתנו מציעה לכם, המעסיקים, דרך אחרת – "העסקה עקיפה" שהינה יעילה יותר, פשוטה יותר והכי חשוב חסכונית יותר.

שיטת העסקה העקיפה תחסוך לכם את המאמץ כך: המעסיק ימשיך להעסיק את העובדים שלו, אבל כל עובד יירשם בחברתנו, כעובד שלנו, עם טופס 101 ויקבל מאיתנו את תלוש השכר.

מסגרת היחסים תהיה כך שאנחנו נשמש כספק שירותים שלכם, אתם תזמינו עבודה מאיתנו ואנו במסגרת הזמנה זו נעסיק עובדים בתחומים ספציפיים עבורכם

פתרון "העסקה העקיפה" מתאים לבעלי עסק המעסיקים עובדים זמניים, חברות הייטק ולמעשה לכל בעל עסק.

אינה חברת כוח אדם אלא משמשת כ”ספק שירותים” בתחומים ספציפיים שונים TaxPay.

יודגש כי אנו מקיימים הלכה למעשה יחסי עובד – מעביד עם העובדים על כל המשתמע מכך

שימוש בשרות "העסקה עקיפה" תחסוך למעסיק עלויות בפתיחה וניהול תיק ניכויים, תשלום נוסף לרו”ח, חיסכון בחשבות שכר ועוד.

חברתנו הפכה את שיטת העסקה עקיפה למשוכללת ומציעה פתרון מתבקש לחברות ובעלי עסק שאינם מעוניינים להתעסק בכל הכרוך בהעסקת עובדים – כך שאת את העובדים המעסיק מגייס ומיד מעביר אותם אלינו: העובדים עובדים תחתינו (לרבות כל יחסי עובד-מעביד), המעסיק יעביר לנו תשלום כנגד חשבונית מס שאנחנו מנפיקים, בגובה סכום השכר המלא של העובד, בתוספת עמלת ניהול של 5% בלבד + מע”מ. אחד היתרונות העיקריים של שיטת העסקה עקיפה הוא שחברתנו משחררת אתכם מיחסי עובד-מעביד על כל המשתמע מכך.